مصرف عمده بطری پلاستیکی موادغذایی

آیا می دانید باکتری ها قبل ازورود به درون بطری چگونه از بین می رود؟ آیا از کاربرد های بطری پلاستیکی موادغذایی اطلاع دارید؟ آیا می دانید مصرف عمده ی بطری پلاستیکی چه کسانی هستند؟ آمروزه مواد را چگونه به درون بطری منتقل می کنند؟
عمده ترین و متداول ترین مواد غذایی که دارای پت هستند، روغن خوراکی هستند بنابراین بطری هایی که دارای مواد پت هستند به طور گسترده و وسیع جایگزین بطری هایی که از جنس پلی وینیل کلرید هستند، می شوند.
از مواردهای دیگر و کاربردهای بطری های پلاستیکی موادغذایی، انواع کره ها، کره ی بادام زمینی، انواع ادویه جات، عرقیجات از جمله عرق نعناع و انواع ترشی ها و سس ها است.
امروزه برای این که مواد را درون بطری ها بریزند و بطری ها را پر کنند باید در دمای بالا انجام بگیرد تا باکتری ها و عولاملی که باعث ایجاد آلودگی می گردد و از بین بروند که با استفاده از حرارت بالا این باکتری ها از بین رفته و ظروف و بطری های پلاستیکی و حتی بطری هایی که از جنس پت هستند همه ی آلودگی های آن از بین می روند و در نهایت بسته بندی می گردد.
همه ی مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و سایر عموم می توانند از این بطری ها استفاده کنند و از انواع کاربردهای این بطری ها بهره ببرند.

مدیر فروش؛ مهندس علی اکبر سعادتی نسب
شماره تلگرام:۰۹۳۵۱۷۹۲۲۰۷
شماره تماس :۰۹۱۲۴۶۶۶۹۸۴
ای دی کانال دنیای بطری پلاستیکی
@worldofplasticbottle
ای دی شخصی
@Alisaadatinasab

ایمیل: sdtnsb@yahoo.co.uk

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.